Aplikacje mobilne przechodzą swój renesans, mało kto wyobraża już sobie swoje życie bez telefonu, co za tym idzie szukamy coraz to nowocześniejszych rozwiązań na jego wykorzystanie.

To wszystko leżało u podstaw pomysłu wykorzystania rozwiązań oferowanych przez Core-IT w celu szeroko pojętej promocji obiektu Szklane Lniane (dawny zajazdu Cześnika) w Korczynie, a przy tym również rozwoju turystyki kulturowej, w formie wirtualnej wycieczki połączonej z odkrywaniem i poznawaniem postaci pochodzących z Krosna i okolic. 

Wykonana przez nas aplikacja Szklane-Lniane powstała w technologii AR czyli inaczej mówiąc w rozszerzonej rzeczywistości, każdy jej użytkownik ma za zadanie odbycie wycieczki po regionie. W każdym z pięciu punktów ma możliwość wysłuchania historii  i opowiedzianej między innymi przez Marię Konopnicką, czy Jana Szczepanika. Gra niesamowicie oddziaływuje na wyobraźnię i emocje słuchacza, jesteśmy przekonani, że mieszkańcy jak i turyści odwiedzający Krosno i okolice będą pod jej ogromnym wrażeniem.

Zapraszamy do testowania i poznawania historii Krosna i okolic w wirtualnej rzeczywistości! Aplikację można pobrać całkowicie za darmo w Google Play lub App Store

Jak my testowaliśmy aplikację zobaczycie śledząc nasz kanał na Youtube

Dla osób które mieszkają zbyt daleko od Krosna lub po prostu chcą wygodnie z poziomu kanapy zagrać w grę przygotowaliśmy specjalne znaczniki, które po zeskanowaniu przeniosą Was w historię szkła i lnu. Znaczniki do pobrania są na stronie internetowej.
https://szklanelniane.pl/pobierz-znacznik/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.
You need to agree with the terms to proceed

Menu