Nowoczesne
Technologie
Rozwiązania dla Twojej Firmy

Czym się zajmujemy?

CORE IT to nowoczesne i innowacyjne rozwiązania zapewniające dostęp do profesjonalnych rozwiązań z zakresu IT, nowoczesnych technologii, projektów informatycznych, oprogramowania oraz rozwiązań, bez których żadna firma nie powinna działać. Jeśli szukasz innowacyjnych rozwiązań aby wprowadzić je do swojej firmy to znalazłeś się w bardzo dobrym miejscu.

Ekrany transparentne

Nieszablonowe prezentacje produktów i usług. Nowoczesna forma przekazu reklamowego dla Twojej firmy.

Strony Internetowe

Projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron internetowych

Aplikacje mobilne

Pełne wsparcie informatyczne przedsiębiorstw i organizacji. Kompleksowe zarządzanie infrastrukturą informatyczną dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa.

Robotyka

Rozwiązania z dziedziny mechatroniki i robotyki. Roboty spełniające wszystkie wymagania w Twojej firmie.

Oprogramowanie dla Firm

Oprogramowanie dla handlu i gospodarki magazynowej, programy dla restauracji i hoteli, systemy klasy ERP i CRM.

Outsourcing IT

Zapewniamy pełne wsparcie informatyczne przedsiębiorstw i organizacji.

Ekrany transparentne

Twoi klienci to wzrokowcy! Nic nie przykuje ich uwagi bardziej niż reklama wyświetlana na ekranach transparentnych. To jedna z najbardziej nowoczesnych form reklamy dla Twojej firmy. Dedykowana jest odbiorcom, którzy potrzebują wyeksponować towar w nietuzinkowy i przyciągający wzrok sposób. Przezroczysty ekran jest tak zaprojektowany, że można go zainstalować na różne sposoby, aby pasował do istniejącej struktury lub przestrzeni. Możliwości zastosowania przezroczystych ekranów są nieograniczone. Mogą stanowić atrakcyjne dopełnienie każdego miejsca.

Aplikacje mobilne

Już dawno minęły czasy kiedy to smartfon służył jedynie do wykonywania połączeń czy wysyłania wiadomości tekstowych. Wykorzystujemy go do robienia zakupów, płatności, utrzymywania diety, podróży, czy ćwiczeń. Aplikacje mobilne podbijają świat, a większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez telefonu. Dlatego właśnie wiele firm decyduje się na stworzenie własnej aplikacji mobilnej.
Do czego wykorzystujemy swoje smartfony?
aplikacje mobilne62%
62%
mapy, nawigacja51%
51%
serwisy społecznościowe45%
45%
1
tyle miejsc pracy mają przejąć od ludzi roboty do 2030 roku

Robotyka

Core-IT to również kompleksowe rozwiązania i urządzenia z zakresu robotyki. Posiadamy niezwykle bogatą ofertę robotów, które znajdują zastosowanie w firmach przemysłowych, farmaceutycznych czy gastronomicznych. Co może zyskać Twoja firma dzięki wprowadzeniu robota? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Menu