Aplikacje mobilne

Już dawno minęły czasy kiedy to smartfon służył jedynie do wykonywania połączeń czy wysyłania wiadomości tekstowych. Wykorzystujemy go do robienia zakupów, płatności, utrzymywania diety, podróży, czy ćwiczeń. Aplikacje mobilne podbijają świat, a większość z nas nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez telefonu. Dlatego właśnie wiele firm decyduje się na stworzenie własnej aplikacji mobilnej.

aplikacja Szklane Lniane przygotowana pod platformy ios oraz android

Android i iOS

Aplikacje mobilne tworzymy pod dwie najpopularniejsze platformy: Android i iOS. Gotowa aplikacja jest przez nas umieszczana w sklepie i udostępniana użytkownikom do pobrania. Po oficjalnej publikacji projektu dbamy o jej aktualizację i serwisowanie.

Zbuduj z nami swoją aplikację mobilną

Aplikacje mobilne projektujemy i tworzymy od podstaw w oparciu o szczegółową analizę potrzeb Klienta. Dzięki temu zapewniają optymalizację i komfortową realizację zadań biznesowych. Pracę rozpoczynamy od spotkania z klientem i spisania ogólnych założeń projektu. W zależności od przeznaczenia doradzimy najlepszy sposób jej dystrybucji. Zdajemy sobie sprawę z ogromu aplikacji dostępnych na rynku, dlatego zapewniamy kompleksową promocję.

Niezależnie czy szukasz aplikacji rozrywkowej, edukacyjnej czy biznesowej, zbudujemy ją dla Ciebie.

Tworzymy produkty dedykowane Twoim potrzebom. Aplikacje mobilne muszą odpowiadać na realne potrzeby użytkowników, ale przede wszystkim wspierać Twój biznes. Testujemy nasze projekty tak długo, aż osiągniemy idealne wyniki.

Chcesz porozmawiać o budowie swojej aplikacji mobilnej?

Skontaktuj się z nami

Menu