Zobacz to, co niewidoczne! Najnowocześniejsze przezroczyste ekrany OLED firmy LG, teraz wyposażone w najnowszą technologię dotykową.

Transparentne ekrany dotykowe LG OLED Signage Touch ukazują przestrzeń, która do tej pory była ukryta za ekranem, dzięki czemu doskonale harmonizują się z otoczeniem. Reagują na dotyk, więc są idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie jest wymagana interakcja z klientem.

Wysoka transparentność
Technologia LG OLED nie wymaga podświetlenia ani warstwy ciekłych kryształów, dzięki czemu umożliwia tworzenie cieńszych ekranów o wysokiej transparentności 33% nawet z warstwą technologii dotykowej P-Cap. To znacznie lepszy wynik niż osiągany przez zwykłe transparentne ekrany LCD

Intuicyjna technologia dotykowa P-Cap
Zastosowanie warstwy czujników P-Cap pozwala na wykorzystanie ekranu wszędzie tam, gdzie potrzebna jest interakcja z klientem. Technologia P-Cap znacznie lepiej i dokładniej reaguje na szybkie dotknięcia niż technologia IR, co sprawia, że klient ma pod swoimi palcami doskonałe narzędzie do przeglądania treści.

55EW5TF-A

Transparentny OLED Touch Signage
Jasność (typ.): 400 cd/m² (APL 25%, bez szkła)
Transparentność (typ.): 33% (urządzenie)
Ramka: 7,9 mm (g/d/l), 144,5 mm (d)
Interfejs: HDMI / DP / USB 2.0(2) / Touch USB / RS232C / RJ45/ IR / Audio
Technologia dotykowa P-Cap, przód ze szkła hartowanego (3T)

Dzięki ULTRA cienkim ramkom i eleganckiej obudowie, LG Transparent OLED Signage można instalować pojedynczo lub układać obok siebie w dowolnej formie, np. portretowej, poziomej lub sufitowej.

Zamień firmę w arcydzieło produktywności dzięki intuicyjnemu i luksusowemu wyświetlaczowi LG Transparent OLED Touch Signage.

Chcesz omówić niestandardowe instalacje dla swojej firmy?

Skontaktuj się z nami

Menu