VR – wirtualna rzeczywistość

Tworzymy indywidualne aplikacje na urządzenia VR. W zależności od potrzeb i rodzaju projektu doradzamy jakie rozwiązania najlepiej zastosować oraz jaki sprzęt wykorzystać.

Wykorzystaj technologie VR w swojej firmie

Tworzona przez nas dedykowana i w pełni spersonalizowana wirtualna rzeczywistość przystosowana do obsługi na goglach HTC Vive, Oculus Rift, Samsung GearVR czy Google cardboard. Dzięki VR możesz stworzyć idealną prezentację swojego produktu, czy marki. Gry, podróże, edukacja i sztuka w wirtualnej rzeczywistości nie ma żadnych ograniczeń !

Wyjątkowe projekty, których nikt nie zapomni

Rozwiązania technologiczne VR najczęściej służą jako narzędzia marketingowe, wykorzystywane np. do wizualizacji architektury czy prezentacji produktów. Szerokie zastosowanie znajdują również w tworzeniu materiałów edukacyjnych, szkoleniowych i symulatorów. Przeniesienie Twojego Klienta bądź Partnera biznesowego w inny wymiar sprawi, że nie zapomni Cię na lata!

Poznaj świat wirtualnej rzeczywistości

Wykorzystujemy najnowsze technologie do tworzenia niesamowitych wrażeń, które wyróżnią Twoją firmę z tłumu.

Zobacz nasz najnowszy projekt

Nasza najnowsza realizacja – gra VR przygotowana dla nowoczesnego Centrum Konferencyjno Bankietowego Szklane Lniane w Korczynie. Realizacja projektu ma na celu prezentowanie treści dotyczących dziedzictwa regionu krośnieńskiego. Każdy odwiedzający Centrum Konferencyjno Bankietowego Szklane Lniane będzie mógł skorzystać z gry pozwalającej na odbycie wycieczki po wnętrzu Huty Szkła͘ ! Po ubraniu gogli gracz przenosi się do wnętrza Huty w której gracz musi wykonać określone zadania.

Stwórz z nami własną wirtualną rzeczywistość

Skontaktuj się z nami

Menu